Select Location
Select Location
libart.com
libart.com.au
libart.es
libart.de
libart.com.tr
libart.ru

Yardıma ihtiyacınız var mı ?

MİMARİDE HAREKET

Libart olarak, dünyanın her yerinden fark yaratmak isteyen mimarlar ve profesyoneller için hareketli mimari sistemler tasarlıyor ve üretiyoruz. Ürettiğimiz alüminyum ve cam teleskobik hareketli yapılar, daima yenilikçi, fonksiyonel ve dikkat çekicidir. Çözümlerimiz, tüm dünyada; restoran, kafe, otel, ticari tesisler, konutlar ve endüstriyel tesislerde tercih edilmektedir.
Restoran ve Kafe -Skylights / Çatılar (ClearSky)     -Sienna Mercato #1184
Proje #1184

Çözümler

Restoran ve Kafe Özel hareketli teras, çatı, rüzgar kırıcı, kapatma

Dışarısının çok soğuk ya da yağmurlu olduğu günlerde ne kadar gelir kaybettiğinizi hiç düşündünüz mü? Bu gelir kaybını önlemek için sahip olduğunuz açık alanı yıl boyu, kalıcı olarak tamamen kapatmayı düşünebilirsiniz. Ancak hangi müşteriniz güzel bir yaz gününde kapalı alanda oturmak ister ki? Libart’ın kafe veya restoranınızın özelliklerine ve ihtiyaçlarına göre ürettiği Skylight hareketli çatılar ve teras çözümleri, müşterilerinizin mekanınızın her noktasında 4 mevsim açık hava ferahlığını yaşamalarını sağlar, siz de yıl boyunca kazancınıza kazanç katarsınız.
Otel ve Ticari -Yapılar (Evolution LeanTo (Dayalı))     -Godfrey Hotel #6006
Proje #6006

Çözümler

Otel ve Ticari Açılır Kapanır Çatı ve Havuz Kapama

Havaların bozması, işletmenizdeki mevsimlik planlarınızı bozmasın. Libart’ın hareketli çözümleriyle, havuz veya eğlence etkinlikleri için açık veya kapalı olarak ayrı ayrı mekanlara ihtiyacınız kalmayacak. Libart hareketli sistemleri sayesinde, tek bir mekanı açık ve kapalı olarak kullanabilir, böylece yatırım giderlerini ve işletme maliyetlerinizi düşürebilirsiniz
Konut -Yapılar (Evolution Freestanding (Bağımsız))     -Coastal Maine Konutu #2375
Proje #2375

Çözümler

Konut Açılır Kapanır Kış Bahçesi, Teras Üstü ve Havuz Kapatma

Sevdiklerinizle kaliteli bir hayat yaşamak için çok çalışıyorsunuz. İşten arta kalan zamanlarda havuzunuzun, terasınızın keyfini çıkarmak en büyük hakkınız. Soğuk günlerde açık alanınızı kullanamıyor ya da yazın güneşin yakıcı etkisi havuzunuzu kullanmanızı engellliyorsa çözüm basit! Libart haretketli sistemleri, havuzunuzun veya terasınızın üzerini dakikalar içinde açıp kapamanızı sağlar, 4 mevsim keyifle kullanabileceğiniz mekanlar yaratır.
Endüstriyel -Skylights / Çatılar (ClearSky)     -Mercedes  #5136
Proje #5136

Çözümler

Endüstriyel Açılır kapanır temiz oda.

Otomotivden havacılığa, denizcilikten askeri sektörlere kadar birçok alanda faaliyet gösteren dünyanın önde gelen şirketleri, temiz odalar, makine odaları, atık dönüşüm tesisleri gibi sektörlerine özel çözümler için Libart’ı seçti, Libart uzmanlığına güvendi. Peki size nasıl yardımcı olabiliriz?
katalog_indir_TR.jpg

Öne Çıkan Haberler

Avrupa ve Ortadoğu'nun hareketli çatısı bullunan ilk alışveriş ve yaşam merkezi Point Bornova
18.12.2015

Avrupa ve Ortadoğu'nun hareketli çatısı bullunan ilk alışveriş ve yaşam merkezi Point Bornova Açılır kapanır temiz oda.

Avrupa ve Ortadoğu'nun üzeri açılıp kapanabilen ilk alışveriş ve yaşam merke ... Sonraki
Hotel Sorrento Australia
09.09.2015

Hotel Sorrento Australia Açılır kapanır temiz oda.

Hotel Sorrento has recently completed extensive renovations to this iconic hotel on the M ... Sonraki