Select Location
Select Location
libart.com
libart.com.au
libart.es
libart.de
libart.com.tr
libart.ru

Yardıma ihtiyacınız var mı ?

Konut

Konut -Yapılar (Evolution LeanTo (Dayalı))     -California Havuz #1420
Proje #1420

Havuz Çözümleri Havuz Kapatma Sistemleri

Hem kapalı hem de açık bir havuzunuz mu olsun istiyorsunuz? Bu artık bir sorun değil. LIBART hareketli havuz çözümleri ile dört mevsim konfor ile kullanabileceğiniz havuzlara sahip olun. Hareketli sistemler sayesinde sadece güzel havalarda kullandığınız havuzunuz dönüşüme uğrayarak yılın her mevsimi kullabildiğiniz bir havuza dönüşecektir. Hemde sadece havuzunuz değil, havuzunuzun etrafındaki kullanım alanını da dört mevsim konforlu bir şekilde ailenizle keyif alarak kullanabilirsiniz. 
Nasıl Çalıştığını İzle İlgili Projeler

Konut

Konut -Skylights / Çatılar (SolaGlide)     -Dragos Patio  #4590
Proje #4590

Teras Çözümleri Teras Kapatma Çözümleri ve Kış Bahçesi

Teras çözümleri size evinizde aileniz ile beraber dört mevsim mutlu ve keyifli bir ortam sunmak için vardır. Bir kış bahçesi hayal edin dilediğinizde sizi kötü hava şartlarından koruyabilen, dilediğinizde ise güzel bir günde tek tuşa basarak açık hava keyfi yaşatabilen, LIBART teras çözümleri ile dört mevsim konforlu içerinin rahatlığı ve dışarının ferahlığı ile kullanabileceğiniz teraslara sahip olun.
İlgili Projeler

Konut

Restoran ve Kafe -Pencere ve Kapılar (Panora-View)     -Ve Cafe #1313
Proje #1313

Dikey Hareketli (giyotin) Cam Sistemleri - View

View sistemler, cam pencere kanatlarının dikey hareketle açılıp kapandığı (giyotin hareketiyle) pencere ve kapı sistemleridir. Tüm modeller, ısıcamlıdır, yalıtım sağlamak üzere dizayn edilmiş, iç içe geçebilen, kenetlenebilen çerçevelere sahiptir. Sistemde dikey profil bulunmaz, bu özellik kesintisiz, panoramik manzara sunar.
Nasıl Çalıştığını İzle İlgili Projeler

Konut

Restoran ve Kafe -Pencere ve Kapılar (Panora-Kinetic)     -Panora-Kinetic concept #N/A
Proje #N/A

Hareketli Rüzgar Kesici ve Balkon Sistemi

Panora-Kinetic sistemler dikey hareketli rüzgar kesici ve balkon sistemleridir. Panora-Kinetic sistemler cam cama balkon sistemlerin tüm değer özeliklerini taşımaktadır, bu özeliklerin yanı sıra hareketi sırasında minimum alan kaplamaktadır. Rüzgar dayanımı ve su yalıtımı ile Panora-Kinetic sistemler konutlarda yeni bir bakış açısı yaratmaktadır.
Nasıl Çalıştığını İzle İlgili Projeler

Diğer Libart Çözümleri

Restoran ve Kafe
Otel ve Ticari
Endüstriyel