Select Location
Select Location
libart.com
libart.com.au
libart.es
libart.de
libart.com.tr
libart.ru

Yardıma ihtiyacınız var mı ?

Otel ve Ticari

Otel ve Ticari -Skylights / Çatılar (ClearSky)     -Point Bornova Alışveriş Merkezi Projesi #6686
Proje #6686

ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ

Alışveriş merkezi deyince aklınıza ne geliyor? Dört duvar ve bir çatı altında toplanmış ihtiyacınızı karşılayacak birçok mağaza mı? Bu konsept artık sıkıcı. Artık insanlar kapalı alışveriş merkezlerinde zaman geçirmek istemiyor. Libart ile yepyeni bir konsept ile tanışın! Libart sistemlerinin sağladığı faydalar ile alışveriş merkezlerinizin çatıları artık hareket edebiliyor. Hava güzel iken açık hava hissiyatını yaşatabiliyorsunuz ve hava şartları elverişli olmadığı an çatı sistemi kapanıyor ve alışveriş merkezini koruyor. Sistemin doğal ışığı geçirgen özeliğinden dolayı içerisi yılın her anı ferah ve keyifli. 

İlgili Projeler

Otel ve Ticari

Restoran ve Kafe -Yapılar (Evolution Freestanding (Bağımsız))     -Oncu Wedding Hall #4601
Proje #4601

Çok Amaçlı Kullanım Alanları Kış Bahçesi Sistemleri, Teras Kapatma ve Bahçe Kapatma Sistemleri

Libart hareketli mimari sistemler çok amaçlı kullanım alanları sağlayabilir. Estetik, kullanışlı ve ilgi çekici alanlara sahip olabilirsiniz. Libart sistemi ile içerinin konforu ve dışarının ferahlığını yaşadığınız alanlarda balo salonları, düğün salonları, aktivite alanları gibi bir çok konuda yararlanabilirsiniz. Hareketli sistem ile hem açık hemde kapalı bir alana sahip olduğunuzda yatırım maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.
Nasıl Çalıştığını İzle İlgili Projeler

Otel ve Ticari

Otel ve Ticari -Yapılar (Evolution LeanTo (Dayalı))     -Godfrey Hotel #6006
Proje #6006

Etkinlik Alanları Çözümleri Bahçe Kapatma Sistemleri

Etkinlik alanları Otel ve Ticari mekanlar için büyük önem arz eder. Bu etkinlik alanları insanlara hizmet vermek ve ilgi çekmek için birebirdir. LIBART'ın harektli sistemleri ile yılın her mevsimi etkinlikler yapabileceğiniz dilediğinizde kapalı ve dilediğinizde açık hale gelebilen etkinlik alanlarına sahip olabilrisiniz. Yatırım masaraflarınızı azaltarak yıl boyu yatırım geri dönüşü alabilir ve daha fazla kazanç elde edebilirsiniz. Isıtma ve temizlik gibi giderlerinizi minimum seviyeye indirerek açık alanlarınızdan daha fazla kar elde edebilirsiniz.
Nasıl Çalıştığını İzle İlgili Projeler

Otel ve Ticari

 -  - #
Proje #

Kafe Çözümleri Kafe Çatı Sistemleri

Otel işletmecileri farkındadır ki dolu odalar kar elde etmek için yeterli değildir. Otel misafirlerinin otelde vakit geçirmesi gereklidir. Bunun en etkili yolu misafirlerin kafe ve restoranları tercih etmesidir. Restoran ve kafelerin açık alanları en çok tercih edilen kısımlarıdır. Peki hava kötü olduğu zaman tercih edilmeyen bir mekanı kim ister? Libart sistemleri ile 4 mevsim içerinin konforu ve dışarının ferahlığı ile kullanabileceğiniz alanlara sahip olun. 
Nasıl Çalıştığını İzle İlgili Projeler

Otel ve Ticari

Otel ve Ticari -Yapılar (Evolution Freestanding (Bağımsız))     -Chattanooga Swim Club #4618
Proje #4618

Toplu Havuz Çözümleri Havuz Kapatma Sistemleri

Bugüne kadar tesislerin iki seçeneği vardı; ya açık bir havuza sahip olacaklardı ve yılın belli mevsimleri kullanabileceklerdi ya da kapalı bir havuza sahip olacaklardı ve insanları iç mekanlara hapsedeceklerdi veya ikisini de inşaa edeceklerdi ve yatırım maliyetleri artıcak ve alan kaybedeceklerdi. LIBART harketli mimari çözümler ile tek bir havuzda hem iç mekan konforunu hemde dış mekanın özgürlüğünü yaşayabilirsiniz. Sadece bir havuz inşaa edecek olmanız yatırım ve işletme masraflarınızı azaltacaktır, aynı zamanda size değerli bir alan daha kazandıracaktır. Yıllın her mevsimi kullanabileceğiniz, LIBART hareketli mimari sistemine sahip bir havuzunuz olabilir. 
Nasıl Çalıştığını İzle İlgili Projeler

Diğer Libart Çözümleri

Restoran ve Kafe
Konut
Endüstriyel