Dil Seç


English
Türkçe
English (UK)
Español
Deutsch
中文
LibartUSA.com (English)

Tüm Modeller

Alışveriş merkezleri, artık tüm dünyada bir buluşma noktası haline geldiği için perakende sektörünü yeniden şekillendiriyor. Mega şehirler, yalnızca giysi veya aksesuar satın almak için dükkan bulamadığınız, ama çoğu kahve dükkanına, yemek yeme mekanına ve hatta sinema gibi eğlence mekanlarına sahip olduğunuz büyüleyici bir alışveriş merkezlerine sahiptir. Onlara çatı altındaki şehirler olarak tanımlayabiliriz.

E-alışverişteki artış ise perakende sektörünü bozuyor. 2010-2013'ten itibaren serbest düşüşte, alışveriş merkezlerinde ziyaretler yarıya düşmüş durumda. Oyun değişiyor ve mekanınızı sıradan olmaktan çıkarıp sıra dışı hale getirmek için hamle yapmanız gerekiyor.

Peki, alışveriş merkezinizi veya perakende satış şirketinizi hem çekici hale getirip hem de insanların birbirleriyle etkileşim içinde olacağı, sosyalleşmek için uğrayacakları bir mekana nasıl dönüştüreceksiniz?
Libart bu soruyu, Mimaride Hareket kavramıyla cevaplıyor.

Libart, son yıllarda alışveriş merkezleri ve perakendeciler için yaptığımız gibi konseptleri değiştiriyor. Proje videolarımıza bir göz atın ve ilham alın!

Havayı kontrol eden alışveriş merkezindeki cadde alışverişi deneyimi, Libart hareketli yapı sistemleri ile yenilikçi bir şekilde bir araya geldi. Skylight'larımızdaki çeşitlilik, hareketli çatılar, panoramik manzaralar ve hareketli cam sistemleriyle mekanlarınızı en iyi modern mimari tasarımla ödüllendirin.Alışveriş Merkezleri ve İşletmeler Portfolyo

Yardıma İhtiyacınız var mı?
kapat