Dil Seç


English
Türkçe
English (UK)
Español
Deutsch
中文
LibartUSA.com (English)

Das Das Tiyatrosu


Ad: Das Das Tiyatrosu
Numara: 4086
Yer: Istanbul / Turkey
Çözüm: Eğlence Mekanları
Ürünler: Dikey Hareketli Pencere ve Kapılar
Kaplama : 6mm Clear T. + 20 + 6mm Clear T.
Bilgi al Portfolyaya Git Bir Sorum Var

İstanbul'un popüler mekanı Das Das Tiyatrosu binlerce insanı sosyalleşmek için kendine çekiyor. Buradaki performans merkezi, konser salonu ve restoran, olan insanlar için yepyeni bir kültürel deneyim sunuyor. Das Das tiyatrosu zamanla, hayata keyif katan kültürel eğlenceyi, üreten ve paylaşan topluluğun simgesi haline geldi..

Peki Das Das, global olarak nasıl eşsiz bir tiyatro haline geldi? Bunun cevabı, mimarların Libart’ın Mimaride Hareket kavramına duyduğu güvendir. Das Das'ın yaratıcılığı ön plana çıkaran sahipleriyle ve yenilikçi düşünceyi benimsemiş tasarımcıların bir araya gelme fırsatı yakaladığımız için onur duyuyoruz. Ne zaman Libart masasında bir proje varsa, Libart ekibi bu alanı ihtiyaçlara göre tasarlamak için yoğun bir şekilde araştırma yapar. Bu projede talep edilen, etkinlikler esnasındaki insan sirkülasyonunu kolaylaştıracak bir tasarım yapılmasıydı. Giyotin kapılar ve giyotin ile benzer prensipte çalışan Libart Panora-View kapıları ve Panora-View pencereleri, dış mekanı iç mekanla harmanlayan kesintisiz giriş ve çıkışlar oluşturur. Modern mimari tasarıma dayanan bu dikey sürgülü kapılar, Das Das Tiyatrosu'nda tam görüş kapısı sağlayan panoramik kapılar olarak işlev görür.

Panoramik manzaralı otomatik ve şık mimari kapılar, Libart'ın mimarideki çekiciliği artıran ve mekanlara etkileyici bir nitelik katan, müşterilerimize daha fazla iş getiren yepyeni bir buluş. Dikey kayar kapılar mekandan tasarruf sağlar ve onları doğal ışıkla doldurur. Dış cephelerin panoramik kapılar ve panoramik pencerelerle değiştirilmesi, işletmelerin rekabetçi ortamda farklı konumlanma ihtiyacına yardımcı oluyor.

Daha önce hiçbir yerde görmedikleri, hareketli yapılarda çıtayı çıkardığımız yerden övgüyle bahseden Das Das müşterilerinin yorumlarından memnuniyet duyuyoruz.Yardıma İhtiyacınız var mı?
kapat