Dil Seçin


Libart International (English)
Libart USA (English)
Libart Middle East (English)
Libart Türkiye (Türkçe)
Libart UK (English)
Spanish (Español)
German (Deutsch)

Çözüm - Endüstriyel

Bulunduğumuz modern dönemde endüstriyel mimarinin önemi mimarlar için yoğun bir gündem oluşturmaktadır. Neden mi bu kadar önemli? Küresel bir kültürde sağlıklı ve sürdürülebilir bir çevreyle ilişkili olan bir ev hissiyatı bulunmak zorundadır. Üretim tesisinizin, fabrikanızın, deponuzun, otoparkınızın mimari tasarımı kurumsal kimliğinizi temsil eder; şirket bayinizin imajını ve bireysel çalışanların izlenimini oluşturur.

Libart bu alanda büyük ve yoğun bir araştırmaya sahip. Hareket eden mimari konsepti temelde kontrol edilebilir bir çevreyi, kayıpsız üretimi, sağlıklı istihdamı ve verimliliği garantiliyor. Her endüstrinin eş zamanlı olarak açık ve kapalı alana ihtiyacı vardır.Açık ve kapalı alan olarak iki mekanınız olabilir ya da açık ve kapalı alana dönüşebilen tek bir mekanınız olabilir. Biz Libart’ta, bir mekanda benzer talepleri bulunan endüstriler için çözüm geliştirme konusunda uzmanlaştık. Temizleme odaları, makine odaları, atık dönüştürme tesisleri, ya da açık ve kapalı alan yeterliliği gerektiren her türlü tesis için cevap Libart’ta.

Libart onlarca yıldır otomotiv, denizcilik, inşaat, askeriye ve havacılık sektörlerinin özgün gerekliliklerine göre çözümler sunuyor.


Endüstriyel --Industrial Clean Room #4351
Industrial Clean Room
Temiz odalar

Günümüzde, her işletme temizlik odalarını üretim ve üretim süreçlerindeki toz, kir, gürültü ve zararlı kirletici maddeleri önlemek için kullanıyor. Tesisin mekanlarının düzenli ve temiz olması, tesis içindeki yaşam kalitesini artıran ve üretim verimliliğini ... Daha

Endüstriyel --Machine Enclosures #4521
Machine Enclosures
Fabrika Sistemleri

Sürekli değişen pazar koşulları, sektörde farklı endişelere yol açsa da, üreticilerin hem müşterilerin isteklerini karşılayabilmesi hem de ürün kalitesini değiştirmeden üretime devam etmesi gerekmektedir. Böyle durumlarda, fabrika altyapısı değişen koşullara ... Daha

Endüstriyel --Mercedes #5136
Mercedes
Araç Parkları

Çalışma mekanınız, işletmeniz açısından çok önemlidir.. Her iş yeri yönetimi, daima sahip olduğu mekanları en verimli şekilde kullanmak ister. Endüstri ünitenizin park alanını, ihtiyaç duyduğunuz zaman depo olarak kullanacağınızı düşünün.

Libart’ın ... Daha