Dil Seçin


Libart International (English)
Libart USA (English)
Libart Middle East (English)
Libart Türkiye (Türkçe)
Libart UK (English)
Spanish (Español)
German (Deutsch)

Çözüm- Fabrika Sistemleri

Sürekli değişen pazar koşulları, sektörde farklı endişelere yol açsa da, üreticilerin hem müşterilerin isteklerini karşılayabilmesi hem de ürün kalitesini değiştirmeden üretime devam etmesi gerekmektedir. Böyle durumlarda, fabrika altyapısı değişen koşullara uyum sağlayabilmelidir. Bunun yolu da esneklik ve yenilikten geçer.

Biz üretim ve lojistikte, verimlilik temasını göz ardı etmeden üstün bir verimlilik olarak adlandırdığımız Modern Fabrika kavramını sunuyoruz.

Libart yapıları, özellik ve talepleriniz doğrultusunda fabrikanıza özel çözümler sunar. Hareketli sistemlerimizden hem free-standing hem de lean to sistemler hem iç mekanı dış mekana, hem de dış mekana çevirme özelliğine sahiptir. Böylelikle çalışanlar zorlu hava koşullarında da bu koşullardan etkilenmeden çalışmalarına devam edebilirler. Wall Street Journal yaptığı araştırmalar “Daha sağlıklı ortamda çalışan çalışanların normale göre daha üretken olduğunu gösteriyor.'' 

Libart'ın hareketli yapılarının arkasında yatan anafikir, işlevsellik, yüksek kaliteye sahip olmak ve gereksinimlere uygun kontrollü bir ortam oluşturmaya en iyi şekilde katkıda bulunmaktır.


Fabrika Sistemleri portföyler