Country / Language


Libart International (English)
Libart Türkiye (Türkçe)
Libart UK (English)
Spanish (Español)
German (Deutsch)
Chinese (中文)
(Libart Middle East )
Libart USA (English)

Vapiano Bordeaux


Ad: Vapiano Bordeaux
Numara: 9170
Yer: Bordeaux, France
Çözüm: Restorant ve Kafe
Ürünler: Retractable Wind Breaker Glass Balustrade
Boyut: 1.30m x 1.85m (20 Pieces) KU-FC
Kaplama : 6mm Tempered Glass
Bilgi al Portfolyaya Git Bir Sorum Var

Fransanın meşhur şarap üretim bölgesinin merkezi Bordeaux, binlerce kafeye ev sahipliği yapıyor. Sokakların her bir köşesinde yemek, içki ve keyifli vakit geçirebileceğiniz bir açık alan sunan bir kafe bulabilirsiniz. Yılların geleneği olarak içkinizin keyfini çıkarmak için eskimiş bir tezgah etrafında ahşap sandalyelerde oturmak günlük hayatın tamamlayıcı parçası… Bu Bordeaux’da rahatlıkla bir kafeyi ziyaret edebileceğiniz anlamına gelir fakat lezzetli yemeklerin yanında samimi bir açık yemek alanına sahip iyi bir kafe bulmak biraz araştırma gerektiriyor.

Vapiano, İtalyan-Akdeniz yemek markası, 33 ülkedeki ve 5 kıtadaki varlığıyla şubelerinde cana yakın ve “fast casual” bir ortam elde etmek için çabalıyor. Bordeaux’da yer alan bu şubelerden biri ev hissi veren atmosferi ve taze yemekleri ile müşterilerini oldukça memnun ediyor. 2019’un başında restoranlar Libart’ın portatif cam korkuluklarına yatırım yaptı.

Panora-Kinetic Teleskobik rüzgar kırıcı cam korkuluğunun stil sahibi ve estetik görünümü civara muazzam bir değer katıyor. Yere sabitlenmeyen bu cam korkuluklar gerektiği her zaman hareket kabiliyeti sağlıyor. Korkuluklar yere sabit olmasa da ağırlıkla doldurulan dayanıklı ve galvanize elektrostatik boyalı tabanları sayesinde yüksek rüzgar yüküne karşı güçlü bir dayanım sağlıyor. Ağırlıkla doldurulmuş taban aslında çerçevesiz camın cazibesini arttıran, kusursuz şekilde entegre edilmiş çiçek saksılarından oluşuyor ve tasarımında engebeli zeminlere düz ve güvenli oturma sağlayan 6 adet ayarlanabilir tamponu barındırıyor. Bu temperli cam rüzgar kırıcıların en iyi özelliği ise ancak merkezde yatay profiller olmaması ile elde edilebilen temiz ve geniş bir manzara sağlaması… Tepeden hafif bir ittirme, korkuluğun kinetik enerji ile otomatik olarak açılmasını sağlıyor ve böylece sert rüzgarlara ve istenmeyen hava koşullarına karşı koruma sağlanıyor. Kullanımı bu kadar kolay...

Va Piano, mekanındaki bu heyecan verici ürüne dair Libart’a olan memnuniyetini neşeli yorumlar ile belirtiyor ve diğer şubeleri için de aynısını taahhüt ediyor.Yardıma İhtiyacınız var mı?
kapat