Country / Language


Libart International (English)
Libart Türkiye (Türkçe)
Libart UK (English)
Spanish (Español)
German (Deutsch)
Chinese (中文)
(Libart Middle East )
Libart USA (English)

M Gallery by Accor Hotel


Ad: M Gallery by Accor Hotel
Numara: 3564
Yer: Istanbul / Turkey
Çözüm: Otel
Ürünler: Dikey Hareketli Pencere ve Kapılar
Boyut: 1.50m x 1.85m (47 pieces)
Kaplama : 6mm Tempered glass
Bilgi al Portfolyaya Git Bir Sorum Var

Dünya bir ülke olsaydı, başkenti İstanbul olurdu. Bu sözün geçerliliği İstanbul şehrinin her yıl milyonlarca insan tarafından ziyaret edilerek Türkiye için hatrı sayılır bir gelir sağlaması ile pekiştirilebilir. Bu gelirin geniş bir payı her yıl büyümeye devam eden otel sektörü tarafından sağlanıyor ve böylece bu sektörün piyasasına yeni oyuncuların dahil olmasının önü açılıyor. Artan rekabet ile her otel pek çok konuda özgün olmayı hedefliyor.

Bir otelin en önemli özelliklerinin başında konumu ve yabancı misafirlerin dikkatini çeken manzarası geliyor. Peki bu özellik nasıl daha farkedilebilir hale getirilebilir?

M Gallery Istanbul projesi bu sorunun yanıtına sahip! Kentin zengin tarihini sembolize eden Galata Kulesi yakınında konumlanan otel, konaklamadan yeme-içmeye kadar her anlamda benzerlerinin en iyisi. Fakat otelin benzerlerinden ayrılmasını sağlayan özelliği, çatı katında yer alan ve muhteşem bir İstanbul manzarası sunan restoranı… Ancak mekanın değerini daha da arttırmak ve farkedilebilir kılmak için Libart, yeni Kinetic Rüzgar Kırıcı sistemlerini projeye entegre etti.
Dikey hareket eden bu korkuluk sistemleri, merkezinde sistemsel görüntü kirliliği bulundurmaksızın balkon korkuluğu veya rüzgar kırıcı işlevi gören temperli tek cama sahip. Kusursuz bir panoramik manzara sağlayan bu dikey hareketli camlar aynı zamanda rüzgar kırıcı ve yağmur kalkanı vazifesi görüyor. Yıllar süren araştırmalar ve incelemeler sonucunda icat edilen alüminyum cam korkuluk sistemi; manzaranın kapanmasına neden olan denge ağırlığı, kalın profiller, kablolar ve kasnakları barındıran çağdışı muadillerinden farklı olarak profilleri arasında kendi kendine çalışan gizli bir piston sistemi bulunduruyor.
Kinetic cam balkonun estetik görünüm, tek itişle kolay açılıp kapanabilme, panoramik manzaralar, modern mimari tasarım, rüzgar yüküne karşı yüksek dayanım ve estetik bütünlük özellikleri M Gallery Istanbul’u, dünyanın başkentinin şahane manzarası eşliğinde vakit geçirilecek harika bir mekan yapıyor.

Libart, mekanda müşteri deneyimini kuvvetlendiren dikey hareketli cam sistemi çözümünü sağladığı için otelin sahibi Accorhotels yönetimi tarafından 5 yıldız ile değerlendirildi.
Benzer projeleri keşfetmek için aşağı kaydırın veya hızlı destek için [email protected] adresine bir mail atın.Yardıma İhtiyacınız var mı?
kapat