Dil Seçin


Libart International (English)
Libart USA (English)
Libart Middle East (English)
Libart Türkiye (Türkçe)
Libart UK (English)
Spanish (Español)
German (Deutsch)

Hakkımızda


Libart'ın merkezi İstanbul'da olup, iki üretim tesisi olarak ayrılmıştır. 3100m2’lik alana sahip ana tesisin içerisinde şirket ofisi, showroom, Ar-Ge laboratuarı ve üretim atölyesi bulunmaktadır. 3000m2’lik diğer tesis ise sadece üretime ayrılmıştır. Tüm bu fonksiyonları sorunsuz bir şekilde yürütmek için Libart 80'den fazla uzman personel çalışanı bulunmaktadır. Modern makinelerle donatılan bu üretim birimleri, Libart'ın 40'tan fazla ülkeye ihracat yapmasını sağlıyor. Libart USA, Kuzey ve Güney Amerika pazarlarının taleplerini karşılayan 2500 metrekarelik üretim biriminde yaklaşık 25 çalışan istihdam ediyor. Öte yandan, 1800 m2'lik tesiste çevre piyasalara üretim yapan Avustralya birimi bulunmaktadır. Libart, İngiltere, Çin ve Hindistan'da üç resmi ortağa sahipken, bayi ağı hemen hemen her ülkede Libart'ın varlığını mümkün kılmaktadır.

Libart'ın, kurucusu ve CEO'su Cem (Gem) Çomu'nun öncülüğündeki mimari konseptleriyle endüstriye olan katkısı olağanüstü. Libart'ın çalışmaları mimarlar, müteahhitler ve çeşitli platformlardaki işletmeler tarafından desteklenmektedir.Libart, ABD ve Avustralya'daki üretim birimleriyle uluslararası bir şirket olmasına rağmen temelleri Cem (Gem) Çomu ile İstanbul,Türkiye’de atıldı.

Libart, hareketli mimari çözümler pazarında tecrübesi, araştırma ve geliştirme kültürü, mühendislik, tasarım İnovasyonu, üslubu ve ürünlerinin hissiyatı ile öne çıkıyor. Libart'ın ürün ve hizmetleri, mimarların hayal gücünü genişleterek, mimarlara çok işlevli ve doğal ışıkla dolu mekanlar yaratma fırsatı sunuyor. Hareketli yapılar, cam cephe sistemi, hareketli skylightlar, hareketli çatılar, hareketli pencereler, hareketli kapılar, giyotin pencereler ve havuz için tasarlanmış kabuklar bu çözümlerden sadece birkaçı olmakla birlikte, hizmet yelpazemiz modern mimari tasarımlara ve Libart'ın kontrolündeki yenilikçi fikirlere kadar uzanıyor. Mimaride Hareket için referans kaynağınız olmaya çalışıyoruz.

Vizyon:

Mimarların zorunlu uygulamalarına dönüşecek kullanışlı mimari konseptler ve ürünler oluşturmak.

Misyon:

Mimarlara yeni dinamikler sunarak, dış mekanları iç mekana dönüştüren tasarımlarındaki yeteneklerini geliştirmek. Uzmanlığımız ve hareketli yapılardaki yoğun araştırmalarımızla tasarımcılara, mimarlara, işletmelere, bireylere yenilikçi çözümler sunmak. Araştırmacı, mimar, mühendis ve tasarımcılara bilgiyi paylaşabilecekleri ve yeni fikirleri tartışabilecekleri sanal ve küresel bir ağ oluşturmak.

Libart'ta nasıl çalışıyoruz:

Müşteri öncelikli
Onlarca yıllık mimari tecrübe ve uzmanlığımız, müşterilerimizin fikirlerini uygulamaya dönüştürmemizi sağlar.

Tutku
Mimari coşku şirketimizin merkezindedir. İşimizin her yönünü yeniliklerle ilerletiyoruz.

Öncü
Sıradışı ilerliyoruz, araştırmalar yapıyor, yeni şeyler deniyoruz. Hiçbir şey asla “yeterince iyi” değildir. Endüstrinin temel taşlarını attık.

Takım Güveni
Libart için en önemli değer birbirine güvenmektir. Takım olarak çalışmak en iyi kararların verilmesini sağlar.

İşbirliği
Ortaklıklar sayesinde karşılıklı olarak gelişiyoruz.

Şeffaflık taahhütü

Şeffaflığa inanıyoruz: bilgiyi maskelemeye gerek yoktur, daha fazla bilgi daha iyi sonuçlara yol açar.

Aynı ruhu paylaşıyoruz
Her açıdan kendini geliştirmeye inanıyoruz.

Geri vermek
Başarılarımızı geri dönüşlü olarak paylaşıyoruz. Ekip arkadaşlarımızla, endüstrimizle, çevremizdeki toplumla - yardımı kullanabilecek kişilerle.


İnternet sitemizi ziyaret edin www.libart.com