Country / Language


Libart International (English)
Libart Türkiye (Türkçe)
Libart UK (English)
Spanish (Español)
German (Deutsch)
Chinese (中文)
(Libart Middle East )
Libart USA (English)

Hilltown AVM


Ad: Hilltown AVM
Numara: 1347
Yer: istanbul
Çözüm: Restorant ve Kafe
Ürünler: Dikey Hareketli Pencere ve Kapılar
Boyut: 1.5m x 1.85m / 200
Kaplama : 6mm tempered
Bilgi al Portfolyaya Git Bir Sorum Var

Araştırmalara göre tüketicilerin yüzde 40’ı temelde içinde bulunan restoranlar nedeniyle çarşıları ve alışveriş merkezlerini tercih ediyor. Bu trendin farkındalığı mekanlarda daha fazla yemek yeme alanları ve kahve dükkanları ile sonuçlanıyor. Bu da restoran sahiplerine mekanlarını ziyaret etmeleri için daha fazla müşteri çekerek daha fazla gelir elde etme fırsatının kapılarını açıyor. Her restoran için ilk ve en önemli satış unsuru hizmet verdiği konumdur. Açık yemek yeme alanları cezbedicidir ve müşteriler için tercih önceliğidir. Sırf bu nedenle restoran sahipleri daha fazla kira ödüyor. Bu noktada restoran sahipleri için, neredeyse her hava koşulunda bu açık yemek yeme alanlarını daha hoş ve huzurlu hale getirerek müşteri potansiyelini cezbetmek ve yatırımlarından maksimum hasılatı elde etmek önem kazanıyor.

Samimi bir mekan için sahiplerin ihtiyaçlarını anlamak ve müşterilerin hislerini güçlendirmek için; Libart kinetik enerjiyle çalışan ve düşey hareket eden Teleskobik Rüzgar Kırıcı Cam Korkuluğu tanıttı. Merkezde yatay profiller bulundurmayarak panoramik manzara sağlayan özelliği ile bu düşey kayar sistemler, yoğun rüzgarları durdurmak ve çevrenin manzara potansiyelini en iyi derecede kullanmak konusunda dış mekan uygulamaları için en iyi seçenek durumunda...

İstanbul’daki Hilltown alışveriş merkezinde yer alan dış mekan restoranı, cephesinde Portatif Flowerbox Kinetic düşey cam korkuluğu barındırıyor. Estetik ve stil sahibi görünümü ile bu temperli cam korkuluk, ilk bakışta AVM müşterilerinin dikkatini çekmeyi başarıyor. Kinetic, el yordamı ile açılıyor ve küçük bir dokunuşla otomatik olarak kapanıyor. Gizli bir kendiliğinden harekete geçen piston sistemini içeren çerçevesiz cam korkuluk sistemi bu endüstride kullanılan denge ağırlıklarının, kalın profillerin, kabloların ve kasnakların yarattığı kötü görüntüyü de ortadan kaldırıyor. Portatiflik ve yere sabitlenmeme özelliği ile bu cam korkuluk imar kanununa uyum konusunda da kolaylık sağladı. Strüktürün tabanındaki çiçek kutusu estetiğe katkıda bulunuyor ve çevreye hoş bir görünüm sunuyor. Oturma kapasitenizi arttırmayı veya mevsimlik dış mekan oluşturmayı düşünüyorsanız taşınmaya uygun olması sayesinde alanınızı kolayca büyütebilirsiniz.

Nasıl çalıştığını görmek için videoyu inceleyin: https://youtu.be/elJERwM5sUY
Teklif mi lazım? [email protected] adresine bir email atmanız yeterli…Yardıma İhtiyacınız var mı?
kapat