Lokasyon ve Dil Seç


International
Türkiye
United Kingdom
Spain
Germany
India
USA

Tüm Modeller

Şehirlerin evrimleşmesi asla durmaz, peki neden mimari tasarımınki dursun? Ticaret, geçmişten günümüze, insanların yaşayışının bir parçası olmuş, hatta yaşamı şekillendirmiş bir olgudur. Yaşamı şekillendiren her olgu da kuşkusuz, mimariyi şekillendirir. Bu organik ve sonsuz değişimi, mimaride uyum ve hareketlilik olarak tanımlıyoruz.

Antik Yunan’da kurulan agoralardan bugünkü kompleks yapılara, insan yaşamında etkileşimin ve sosyalleşmenin kalesi sayılabilecek ticari mekanlar, çağın getirdiği yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri de arkasına alarak mimarinin süregelen evrim sürecinde kendi yerini aldı.

Peki bugünün mimarisinde fark yaratan ne?

Libart, “İçerinin Rahatlığı, Dışarının Ferahlığı” diyerek çıktığı serüveninde, benzersiz ve orijinal tasarımları ticari mekanlara dahil ediyor. Mimariye getirdiği hareket ile Libart, her mevsimi kucaklayan mekanlar yaratarak kapalı alanları, iyi tasarlanmış kinetik sokaklara dönüştürmeyi mümkün kılıyor. Tasarım esnekliği ve konsept anlamında sağladığı bütünlüğün yanında, işletme sahipleri için elektrik ve aydınlatma da dahil olmak üzere düşük enerji ve havalandırma maliyeti imkanı sağlıyor. Kolay ve güvenli işleyişi sayesinde Libart, hareketli mimari sistemlerde bariz bir seçim haline geliyor.


Ticari -Hareketli Yapılar | LeanTo Hareketli Yapılar   -Godfrey Hotel #6006
Godfrey Hotel
Otel

Başarılı oteller sadece dolu odalardan ibaret değildir. Oteli ziyaret eden turistlerin oradan ayrıldıklarında otelin içerisinde geçirdikleri zamanı verimli ve keyifli hatırlamaları, önemli bir faktördür. Müşterilerin otelde daha fazla vakit geçirmeleri aynı zamanda işletmecilere de daha fazla kar sağlar.

Libart sistemleri, otellerde yer alan ve istenildiği gibi dönüştürülebilen ... Daha fazla öğren

Ticari -Hareketli Yapılar | LeanTo Hareketli Yapılar   -Union Restaurant #4612
Union Restaurant
Eğlence Mekanları

İnsanlar yıl boyu eğlence ihtiyacı duyar; Libart da bu ihtiyacı, olumsuz koşullardan etkilenmeyen sistemler yaratarak giderir!

Gece kulüplerinden etkinlik alanlarına, havalandırma ihtiyacının yüksek olduğu mekanlara sistemleriyle çözümler getiren Libart, aynı zamanda bu mekanların dört mevsim kullanılmasını sağlar.

Mekanları istenildiğinde açık, istenildiğinde ... Daha fazla öğren

Ticari -Hareketli Yapılar | FreeStanding Hareketli Yapılar   -Oltewah Swim Center #4618
Oltewah Swim Center
Havuz, Sağlık ve Spor Tesisleri

Hem kapalı hem de açık bir havuza sahip olmayı kuşkusuz her işletme arzular. Ancak ne yazık ki bu, daha fazla alan ve maliyet gerektiren bir durumdur. 

Libart, yalnızca güzel havalarda kullanılabilen havuzları kolaylıkla kapatabilen sistemleri ile yılın her mevsimi konforlu bir şekilde yararlanılabilen mekanlar haline getiriyor. Havuzlar, spor salonları, spa merkezleri ... Daha fazla öğren

Ticari -Hareketli Skylight Çatılar | SolaGlide Hareketli Skylight   -Paladium Tower Polenez Grill #4047
Paladium Tower Polenez Grill
Restorant ve Kafe

Restoran ve kafelerin tercih sebebi olmalarını güçlendiren argümanlardan olan ferahlık ve gün ışığı etkenleri, Libart’ın sistemleri sayesinde iç mekan rahatlığı ile birleşerek müşterilerle buluşuyor.

Farklı çözümleri ile her masayı pencere yanındaki masaya dönüştüren Libart sistemleri, mimariye getirdiği hareket ile istenildiği zaman açılıp dışarıdaki ... Daha fazla öğren

Ticari -Hareketli Skylight Çatılar | ClearSky Hareketli Kabuk Skylight   -Point Bornova Shopping Mall #6686
Point Bornova Shopping Mall
Alışveriş Merkezleri ve İşletmeler

Özellikle büyük kentlerde ihtiyaç duyulan açık alanların sayısı hızla tükenirken, kapalı mekanlarda geçirdikleri zamandan mutsuz olan insanların sayısı da bununla birlikte artıyor.

Libart’ın yenilikçi sistemleri ile artık alışveriş merkezleri ve mağazalar yeni bir konsept ile tanışıyor. Hareket edebilen çatılar, güzel havalarda mekanı açık bir sokağa ... Daha fazla öğren

Ticari Portfolyo

Yardıma İhtiyacınız var mı?
kapat