Lokasyon ve Dil Seç


International
Türkiye
United Kingdom
Spain
Germany
India
USA

Tüm Modeller

Ekonomi üzerinde büyük etkisi olan endüstri yapılarında mimari ele alındığında, güvenlik, işlevsellik, iklim kontrolü ve izolasyon esas olan kavramlar olarak karşımıza çıkar. Değer odaklı yaklaşımın öne çıktığı bu tip yapılarda üretim, para, işgücü ve zaman kaybı yaşanılmaması adına tasarım, en ince detaylarına kadar düşünülüp, her sektör için en verimli organizasyonlara ilişkin analizler yapılmalıdır.

Libart, otomotivden havacılığa, denizcilikten askeri sektörlere kadar birçok alanda faaliyet gösteren şirketlerin; temiz odaları, makine odaları, atık dönüşüm tesisleri gibi kullanım alanları için sektör bazında özelleşmiş ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler üretiyor. Mimariye hareketi getiren sistemleriyle Libart, endüstri tesislerinde ortaya çıkabilecek sorunlarla en iyi şekilde baş etmeyi hedefliyor.


Endustiriyel -Hareketli Yapılar  | FreeStanding Hareketli Yapılar     -Industrial Clean Room #4351
Industrial Clean Room
Temiz odalar

Endüstriyel temiz odalar ve üretim alanları; toz, kir, hava kalitesi, gürültü ve gerektiğinde sağlanmak istenen gizlilik gibi etkenlerin yaratabileceği sorunlara hazırlıklı bir şekilde tasarlanmalıdır.

Libart bünyesindeki mimar ve tasarımcılar, temiz odaların ihtiyaçlarına göre sistemlerde değişiklikler yaparak en iyi sonucu yakalamak için çalışıyor. GE, Renault, ... Daha fazla öğren

Endustiriyel -Hareketli Yapılar  | LeanTo Hareketli Yapılar     -Machine Enclosures #4521
Machine Enclosures
Fabrika Sistemleri

Korozyona karşı koruma, havalandırma, gün ışığı sağlama, iklim ve toz kontrolü gibi başlıklar, fabrikaların en çok karşılaştığı zorluklardır.

Deneyimli Libart tasarım ekipleri, endüstriyel tesislerin sorunlarını ve bu sorunlardan doğan ihtiyaçları çözümleyerek en verimli ve sağlıklı tesisleri kullanıcı ile buluşturuyor.

Bize ulaşarak Libart ... Daha fazla öğren

Endustiriyel -Hareketli Skylight Çatılar  | ClearSky Harketli Skylight Çatılar     -Mercedes  #5136
Mercedes
Araba Parkları

... Daha fazla öğren

Endustiriyel Portfolyo

Yardıma İhtiyacınız var mı?
kapat