Lokasyon ve Dil Seç


International
Türkiye
United Kingdom
Spain
Germany
India
USA

Tüm Modeller

Mimarinin sürekli daha iyiyi kovalayan macerası, konutları yalnızca insanoğlunun barınma ihtiyacını karşılayacak bir yapılaşma olmaktan çok öteye taşımaya devam ediyor.

Ev hissi, konutların yalnızca dört duvar olmaktan çıktığı ilk günden bu yana, özgünlük, işlevsellik ve rahatlık tanımlarıyla şekil bulmaya başladı.

Libart; bahçeleri, havuz başlarını, terasları, istenildiği durumlarda iç yaşam birimlerinden biri haline getirebilmek ve dört mevsim keyifle kullanılabilecek mekanlar yaratmak adına çözümler üretiyor. Mekânları gerek genişletmek, gerekse de çok işlevli hale getirmek için farklı yaşam çözümleri sunuyor. Dış mekânların iklimsel veya başka sebeplerle iç mekana katılması gerektiği konut kullanımlı mekanlarda şeffaf hareketli yapılar geliştiriyor ve mimariyi adeta hareketlendiriyor.


Konut -Hareketli Yapılar  | LeanTo Hareketli Yapılar     -Denver Villa  #4721
Denver Villa
Villalar

Libart, konutlarda tüm ailenin birlikte keyifli vakit geçirmesi için ideal olan mekanları dış etkenlere göre tek bir tuşla dönüşebilen alanlar haline getiriyor.

İstenildiğinde bir kış bahçesi olabilen, istenildiğinde de açık havanın tadının çıkarılabileceği teras çözümleri, hem kapalı hem de açık havuza alan ve maliyet kaybetmeden sahip olmayı sağlayan ... Daha fazla öğren

Konut -Hareketli Yapılar  | LeanTo Hareketli Yapılar     -Ege Suits Apartments  #1285
Ege Suits Apartments
Toplu Konut

Çok daireli konut projelerinde ortaya çıkabilen sıkışmışlık hissi, Libart sistemleri ile son buluyor!

Libart’ın kesintisiz ve panoramik manzara sağlayan pencere sistemleri, kolay hareket edebilen mekanizmaları ile benzersiz bir konut deneyimi sunuyor. Aynı zamanda yalıtım da sağlayan sistemler, konutları kullanışlı ve ferah dairelere dönüştürüyor.

Mimariye ... Daha fazla öğren

Konut Portfolyo

Yardıma İhtiyacınız var mı?
kapat