Dil Seç


English
Türkçe
Español
Deutsch
中文
LibartUSA.com (English)

Mono Cafe


Ad: Mono Cafe
Numara: 3869
Yer: Istanbul / Turkey
Çözüm: Restorant ve Kafe
Ürünler: Dikey Hareketli Pencere ve Kapılar
Boyut: (w)1.50 cm x (h)1.85 cm (12 units)
Kaplama : 6mm Tempered Glass
Bilgi al Portfolyaya Git Bir Sorum Var

Kent içinde canlı bir çevre oluşturma konusunda kafeler önemli bir rol oynuyor. Şehirde yürürken ziyaretçilere yeme-içme hizmeti sunan pek çok kafe ve restoran bulabilirsiniz. Bu mekanlar insanların rahatlamak ve akranları ile sosyalleşmek için mesken tuttukları merkezlerdir. Büyük şehirlerde kafe kültürü aktif ve baskındır. Civardan geçen potansiyel ziyaretçiler için kafenin dikkatini çekmek için kafenin mimari tasarımı çok önemlidir. Özetle bir kafe, içinde zaman geçirmek için hoş ve konforlu olmalıdır diyebiliriz.

Açık alanda da hizmet veren kafelerin işi, müşterilerine sundukları konfor seviyesine bağlıdır. Caddedeki onca kafenin arasında kendi kafenizi nasıl fark yaratır hale getirebilirsiniz?

Mono Cafe, sıklıkla İstanbul’un merkezi olarak da adlandırılan, en çok ziyaret edilen alanlardan biri olan Şişli’de yer alıyor. Bu civarda faaliyet gösteren kafeler arasında Mono Cafe, ziyaretçilerin dikkatini gerçek anlamda çeken açık alanı ile ön plana çıkıyor. Dış mekandaki oturma alanının üç kenarında bulunan Libart Kinetic rüzgar kırıcı sistemi kafeyi içinde zaman geçirilebilecek konforlu bir kapalı alana dönüştürüyor. Kafe veya restoran müsade ettiği sürece herkes dışarda oturmak ister, Mono Cafe de bunu yapıyor. Oturmak ve keyifli vakit geçirmek için harika bir ortam yaratıyor. Rüzgarı kesen çerçevesiz cam korkuluk müşterilerinizin çevre ile bağlantısını korurken samimi bir mekanda bulunmalarını sağlıyor. Merkezinde profil bulundurmaksızın yere sabitlenen bu cam korkulukların kullanımı ise kolay ve pratik. Cam strüktürün merkezinde profil bulunmuyor ve kinetik pistonu da içeren tüm sistem aparatları çerçevede gizli halde… Tek bir ittirme ile otomatik olarak açılan ve aynı şekilde kapanan cam korkuluk Libart’ın iftihar duyduğu yeniliklerden biri… Mono Cafe’nin sahibi ise projenin tamamlanmasından sonra oldukça memnun kaldı.

Projenin videosunu buradan izleyebilirsiniz: https://vimeo.com/162827510

Yardıma İhtiyacınız var mı?
kapat
Çerçevesiz cam korkuluk ile Mono Cafe