Country / Language


Libart International (English)
Libart Türkiye (Türkçe)
Libart UK (English)
Spanish (Español)
German (Deutsch)
Chinese (中文)
(Libart Middle East )
Libart USA (English)

Tüm Modeller

Hareketli çatılar ve hareketli kabuk skylight sistemleri eşsiz bir deneyim için keyifli mekanlar oluşturur.

Otelinizin çatısında, misafirlerinizin onları hem UV ışınlarından hem de yağmur suyundan koruyan bir cam çatı sistemiyle, güneşli bir günün veya yağmurun tadını çıkardığı bir mekan düşünün. Geceleri, çiftler hiçbir görüş engeli olmadan yıldızlarla dolu gökyüzünün altında vakit geçirebilirler.

Dışarıdaki sıcaklık ne olursa olsun, misafirleriniz doğayı deneyimi daha keyifli hale getiren kontrollü bir ortamdan deneyimleme imkanı bulur.

Bu, müşterileriniz için özel olarak oluşturabileceğimiz milyonlarca olasılıktan sadece bir tanesi. Panoramik bir görünüm için hareketli duvarlara veya mekan zenginliği kazandırmak için dikey rüzgar kırıcılara sahip olun. Daha da iyi olabilir!

Son teknoloji ürünü hareketli duvarlarımız ve cam çatı sistemlerimizle, dış mekanlarınız dört mevsim kullanım olanağı sunacak. Otelinizi Libart hareketli sistemleri kullanarak modern mimari ayrıcalığıyla tanışın ve pazarda bir adım öne çıkın.


Libart’ın hareketli sistemleri, yapılara dış mekan özgürlüğü ve iç mekan konforu konseptini ekleyerek, modern mimari üslup prensiplerini takip ediyor. Açık hava restoranı verandası, çarpıcı çatı katı barı veya açık hava sağlık kulübü olsun, her mekan için çözüm üretiyoruz.
Hareketli havuz kabuklarına hem ihtiyacınızın olduğunu hem de bu ihtiyacınıza estetik bir mimariyle çözüm bulmak mı istiyorsunuz? Sistemlerimiz tam da istediklerinize göre! Kötü havalarda kapanabilen bir yüzme havuzu, şaşırtıcı değil mi?
Artan seyahat trendi ile otel endüstrisi şiddetli bir rekabetle karşı karşıya. Modern mimari tasarımlara sahip otel binaları yarışı kazanmaya yetmiyor.

Konaklama, WOW faktörüne, yani konaklayanları şaşırtan ve etkileyen bir sunuma sahip olmalıdır.


Otel PortfolyoYardıma İhtiyacınız var mı?
kapat