Country / Language


Libart International (English)
Libart Türkiye (Türkçe)
Libart UK (English)
Spanish (Español)
German (Deutsch)
Chinese (中文)
Libart USA (English)

Tüm Modeller

Mekanlarınızı dört mevsim yaşanılabilir kılın. Restoranlar ve kafeler artık sadece yiyecek ve içecek mekanları değiller, bu mekanları deneyimleyen kullanıcılar bulunduğu mekanın onlara keyifli bir deneyim sunmasını bekliyor.

Libart, açık havada daha iyi görüşle oturma fikri doğrultusunda, yılın on iki ayı mekanlarınızın yaşamasını sağlar. Hareketli yapılarımız heyecan verici. Her oturma biriminin pencereyle ilişki kurması, geleneksel kafe ve restoranların algısını değiştirerek markanıza değer katar.

Libart olarak , müşterilerimize dış mekan özgürlüğü ve iç mekan konforu konsepti doğrultusunda oluşturduğumuz mekanlar için kendimize meydan okuyoruz. Bizim modern mimari tasarım düşüncemiz, hareketli skylightların, hareketli tavanların, hareketli kapıların ve pencerelerin, hareketli duvarların, otomatik giyotin pencerelerin, eski hareketli tentelerin ve dış mekan gölgeliklerinin yerini aldığı cam çatı sistemleriyle yenilikçi ürünler sunmak üzerinedir.

Her mevsim kullanamadığınız mekan için neden kira ödüyorsunuz? Projelerimizi inceleyip, işletmelerin mekanlarının nasıl değişiğime görün.

Yarışmayı bırak ve öne çık!


Restorant ve Kafe PortfolyoYardıma İhtiyacınız var mı?
kapat