Dil Seç


English
Türkçe
Spanish
Deutsch
LibartUSA.com (English)

Tüm Modeller

Günümüzde, her işletme temizlik odalarını üretim ve üretim süreçlerindeki toz, kir, gürültü ve zararlı kirletici maddeleri önlemek için kullanıyor. Tesisin mekanlarının düzenli ve temiz olması, tesis içindeki yaşam kalitesini artıran ve üretim verimliliğini en üst düzeye çıkaran anahtar faktörlerden biridir.

Libart’ın iç ve dış mekan arasındaki sınırları kaldırma fikri, birçok sektörün karşılaştığı sorunu tam anlamıyla çözmektedir. Yetkin ve deneyimli mimar ve tasarım ekibimiz, temizlik odalarının ihtiyaçlarını irdeleyerek, bu konsepti hayata geçirmek için araştırmalar yapmaktadır.

General Electric, Renault, Aerospace ve gibi referanslarımızdan aldığımız geri dönüşler, sonuçların beklentilerinin ötesinde olduğunu gösteriyor. Ürünlerimizle hava koşullarına dayanıklı, sağlam ve zararsız mimariyi oluşturuyoruz. İyi tasarlanmış yapılar kullanıcıya güvenlik, gizlilik, toz koruması, ses kontrolü ve ısı yalıtımı sunar. Mimariye getirdiğimiz çözümler sıfır bakım maliyetine sahiptir ve uzun ömürlüdür


Temiz odalar Portfolyo

Yardıma İhtiyacınız var mı?
kapat
Temiz Odalar için Sistemler