Lokasyon ve Dil Seç


International
Türkiye
United Kingdom
Spain
Germany
USA

Tüm Modeller

Ticari -Hareketli Yapılar  | LeanTo Hareketli Yapılar     -Godfrey Hotel #6006
#6006
Ticari Retractable Roof Systems and Retractable Pool Enclosures

Şehirlerin evrimleşmesi asla durmaz, peki neden mimari tasarımınki dursun? Ticaret, geçmişten günümüze, insanların yaşayışının bir parçası olmuş, hatta yaşamı şekillendirmiş bir olgudur. Yaşamı şekillendiren her olgu da kuşkusuz, mimariyi şekillendirir. Bu organik ve sonsuz değişimi, mimaride uyum ve hareketlilik olarak tanımlıyoruz.

Antik Yunan’da kurulan ... Daha fazla öğren

Konut -Hareketli Yapılar  | FreeStanding Hareketli Yapılar     -Coastal Maine Home #2375
#2375
Konut Retractable Pool Enclosures

Mimarinin sürekli daha iyiyi kovalayan macerası, konutları yalnızca insanoğlunun barınma ihtiyacını karşılayacak bir yapılaşma olmaktan çok öteye taşımaya devam ediyor.

Ev hissi, konutların yalnızca dört duvar olmaktan çıktığı ilk günden bu yana, özgünlük, işlevsellik ve rahatlık tanımlarıyla şekil bulmaya başladı.

Libart; bahçeleri, havuz başlarını, ... Daha fazla öğren

Endustiriyel -Hareketli Skylight Çatılar  | ClearSky Harketli Skylight Çatılar     -Mercedes  #5136
#5136
Endustiriyel Clean Room, Retractable Machine Enclosures

Ekonomi üzerinde büyük etkisi olan endüstri yapılarında mimari ele alındığında, güvenlik, işlevsellik, iklim kontrolü ve izolasyon esas olan kavramlar olarak karşımıza çıkar. Değer odaklı yaklaşımın öne çıktığı bu tip yapılarda üretim, para, işgücü ve zaman kaybı yaşanılmaması adına tasarım, en ince detaylarına kadar düşünülüp, her sektör için en verimli ... Daha fazla öğren

Yardıma İhtiyacınız var mı?
kapat