Dil Seçin


Libart International (English)
Libart USA (English)
Libart Middle East (English)
Libart Türkiye (Türkçe)
Libart UK (English)
Spanish (Español)
German (Deutsch)

Çözüm- Villalar

Hayatınız boyunca onlar için gün boyu çalıştığınız sevdiklerinizle birlikte bahçe, teras, havuz ve açık hava terasında kaliteli zaman geçirmek istiyorsunuz, ancak hava size izin vermiyor. Libart sizi herkesten daha iyi anlıyor ve size açık alanlarınızı zarif ve keyifli mekanlara dönüştüren çözümler sunuyor. Burası sadece bir düğmeye tıklayarak havayı kontrol edip uzanarak keyfini çıkarabileceğiniz bir yer.

Havuzu kapatmak sizi ve ailenizi dondurucu kış mevsimine karşı korur. Çocuklarınız havuzun tadını çıkarırken onlara bakıp bir yudum kahve alarak eşinizle birlikte oturmak harika bir duygu, öyle değil mi? Yüzme havuzları tüm yıl boyunca işler olmalı mı? Mimarideki hareket anlayışımızın modern konsepti, havuzunuz için hareketli yapımız sizi yazın kavurucu güneşten koruyacak. Güneş yanığı yok!

Kış bahçesi olabilen terasınızı, size panoramik görüş sağlayan pencereleri, rüzgar ve yağmurlar için kalkan görevi yapan cam sistemleri gözünüzde canlandırın. Hepsini on yıllardan beri yapıyoruz.

Bu hareketli yapıları yaratırken işlevselliği, güvenliği, bakışları, hisleri, duyguları ve deneyimleri göz önünde bulunduruyoruz.

Dış mekan özgürlüğü ve iç mekan konforu konseptiyle yaşam tarzınızı değiştirin.

Villalar portföyler